hlasová biometrie

CHCETE MÍT SPOKOJENĚJŠÍ ZÁKAZNÍKY
A SOUČASNĚ ZVÝŠIT EFEKTIVITU, RYCHLOST A BEZPEČNOST
KOMUNIKACE S NIMI?

Sluchátko

HLASOVÁ BIOMETRIE, KONKURENČNÍ VÝHODA VAŠEHO BYZNYSU

Hlasová biometrie je rychlé, pohodlné a bezpečné ověření identity volajícího. Autentizace probíhá na základě porovnání dopředu nahraného hlasového vzorku s hlasem volajícího. Ten si tak nemusí pamatovat všechny identifikační hesla. Zároveň tento způsob autentizace značně zjednodušuje a urychluje celkový proces ověření. Při správném využití přináší hlasová biometrie firmě množství benefitů, nižší provozní náklady, vyšší bezpečnost, efektivnější procesy a spokojenější zákazníky. Hlasová biometrie je využívána nejen jako nástroj pro ověření identity volajícího, ale také pro ověření pro přístup do mobilních aplikací a aplikací pro osobní počítače.

NIŽŠÍ PROVOZNÍ
NÁKLADY
66

ušetřeného času při ověřování zákazníka použitím hlasové biometrie Viz případová studie

VYŠŠÍ
BEZPEČNOST
80

lidí má stejné přihlašovací údaje ve všech svých účtech, čímž se značně snižuje bezpečnost Zdroj: nuance.com

ZLEPŠENÍ ZÁKAZNICKÉ
ZKUŠENOSTI
93

zákazníků ohodnotilo nový systém devíti body z 10 možných právě kvůli rychlosti, jednoduchosti použití a vyšší bezpečnosti Zdroj: nuance.com

PROČ HLASOVÁ BIOMETRIE OD SOITRONU?

Soitron je první a zatím jediná společnost, která implementovala hlasovou biometrii do náročného bankovního prostředí. Zavedení proběhlo na Slovensku v Tatra bance (Member of Raiffeisen Bank International AG).
Soitron jako jediný dodavatel v regionu nabízí hlasovou biometrii nejen jako on premise řešení, ale i jako službu, která činí tento druh autentizace dostupnější.
Vysoké kvalitě Soitron služeb svědčí i fakt, že v roce 2016 byl slovenský Soitron nominovaný magazínem Computing na „Security Excellence Awards“ v kategorii „Identity & Access Management“ právě díky hlasové biometrii.

VYUŽITÍ HLASOVÉ BIOMETRIE VE VAŠEM BYZNYSU

FINANČNÍ SEKTOR

Využití hlasové biometrie ve finančních institucích jako jednoho z možných autentizačních nástrojů při různých transakcích značně urychluje proces ověření klienta, zvyšuje bezpečnost a zlepšuje klientské vnímání.

E-shopy

Aplikování hlasové biometrie u pravidelných zákazníků e-shopů může urychlit a zjednodušit celý nákupní proces. Zákazník na základě úspěšné autentizace potvrdí svoje číslo platební karty nebo adresu doručení a nakupování se tak stane rychlejší a jednodušší.

SEKTOR ZDRAVOTNICTVÍ

Pacient si často nepřeje, aby se výsledky jeho vyšetření či jiných zdravotních úkonů dozvěděli neoprávněné osoby. Ověření identity pacienta prostřednictvím telefonu zabezpečí, aby se citlivé informace nedostali k nežádoucí osobě.

BEZPEČNOSTNÍ SLUŽBY

Bezpečnostní služby jsou dnes součástí každého byznysu. Ověření identity strážníka se ukazuje jako klíčový prvek při dodržování kvality poskytovaných bezpečnostních služeb. Díky hlasové biometrii umí majitel SBS ověřit identitu svého pracovník, jako i jeho příchod do zaměstnání.

VÝROBNÍ SEKTOR

Hlasová biometrie může zjednodušit pracovní postupy i ve výrobních společnostech. Využijete ji například při resetu hesla, kdy usnadníte činnost internímu helpdesku, nebo využijete hlas na ověření identity zaměstnance právě tam, kde je nevhodné využít jiný biometrický údaj nebo způsob identifikace pracovníka.

LEASINGOVÉ SPOLEČNOSTI

Potřebujete ověřovat zadavatele objednávek v leasingových společnostech? I v tomto případě využijete hlasovou biometrii a nemusíte tak používat dvoufaktorovou autentizaci.

JINÉ SLUŽBY

Mají vaši klienti přístup k různým placeným službám? V případě kontaktování vašeho helpdesku musíte klienta pracně identifikovat a zjistit, či je oprávněný využívat vaše služby atd. Díky hlasové biometrii může systém volajícího jednoduše autentizovat a ověřit, zda má zaplacené všechny služby a je například oprávněný využívat vaši podporu.

SPOJTE SE S NÁMI

Našli jste se v našich příkladech nebo máte jiný nápad jak využít hlasovou biometrii? Zvedněte zázračné sluchátko a zavolejte nám nebo napište prostřednictvím kontaktního formuláře. Rádi s vámi prodiskutujeme téma hlasová biometrie a její využití ve vaší společnosti.

Tel.: +420 266 199 918

INSPIRUJEME K NÁROČNOSTI

Neustále pracujeme na nových IT řešeních, které inspirují k náročnosti. I běžné věci se snažíme vnímat a vidět jinak, a tak přidávat projektům vždy více než jen integraci špičkových technologií. Naše velká deviza jsou především vysoce kvalifikovaní Soitron lidé. Máme více než 26 let zkušeností v IT byznysu a flexibilitu, která nám dovoluje dělat i to, co je zdánlivě nemožné.

Více o nás

created by
play stop alert arrow-down building dog-but dog-head dog-shadow headphones health checkbox lock logo-soitron money money-euro more-money phone security store thumb-up